GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 • Tüm Kategoriler

   Akasa AK-DK03W3-BKEU DuoDock X USB 3.0 Wifi Docking Statıon Disk Kutusu

   Akasa AK-DK03W3-BKEU DuoDock X USB 3.0 Wifi Docking Statıon Disk Kutusu
   Akasa AK-DK03W3-BKEU DuoDock X USB 3.0 Wifi Docking Statıon Disk Kutusu
   Akasa AK-DK03W3-BKEU DuoDock X USB 3.0 Wifi Docking Statıon Disk Kutusu
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   750 TL Üzeri Kargo Ücretsiz. 750 TL Altı Kargo Bedeli 10 TL. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
   KDV Dahil 51,17 TL
   750 TL Üzeri Kargo Ücretsiz. 750 TL Altı Kargo Bedeli 10 TL. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
   KDV Dahil 33,07 TL
   750 TL Üzeri Kargo Ücretsiz. 750 TL Altı Kargo Bedeli 10 TL. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
   KDV Dahil 78,20 TL

   Ürün Açıklaması


   USB 3.0 ve Kablosuz Bağlantı ile Dosyalarınızı Yönetin
   Disk kutularında Dünya'nın önde gelen markalarından olan Akasa; 802.11 b/g/n kablosuz bağlantı standardını destekleyen, yüksek hızda veri paylaşımı isteyen kullanıcılar için USB3.0 hızında(5 GBit/sn), 2.5"/3.5" disk destekli, mavi ledli yeni disk kutusu Duo Dock X WiFi'yi sunar. Bilgisayarınız ve notebook'unuzun yanısıra Android, IOS işletim sistemli tablet ve telefonlar, oyun konsolları, akıllı TV'ler ve medya player cihazlarınızdan da kablosuz olarak bağlanabileceğiniz Duo Dock X WiFi ile kolayca dosyalarınıza erişebileceksiniz.

   Kablosuz Bağlantı Keyfi
   Akasa Duodock X'e bilgisayar, tablet ve telefon gibi kablosuz cihazlarınızdan erişim sağlayabilirsiniz. Kablosuz bağlantı sağladıktan sonra tüm dosyalarınıza kolayca erişebilir, diskinizde bulunan fotoğraf, müzik ve videolarınızı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 802.11 b/g/n bağlantısını destekleyen DuoDock X ile hayatınızda kablosuz eğlenceye yer açacaksınız.

   Techno-Labs Ödüllü Tasarım
   Tüm kablosuz cihazlarınızdan dosyalarınıza esnek erişim sağlayan Akasa DuoDock X WiFi, beğenilen teknoloji haber ve inceleme sitesi Techno-Labs'dan 'Almaya Değer' ödülünü kazandı. İsterseniz USB3.0 hızında kablolu yüksek hızlı depolama ya da kablosuz dosyalarınıza erişim için kullanabileceğiniz Dudock X WiFi evinizde ya da ofisinizde kendi bulut ağınızı oluşturmak için ideal üründür. İncelemeye ulaşmak için tıklayınız.

    
   Akasa AIR ile Kablosuz Bir Dünya
   DuoDock X Android ve IOS işletim sistemlerine sağladığı destek ile geniş kullanıcı kitlesinin ürünü olmayı başarmaktadır. Diskinizde bulunan dosyalara kablosuz erişim için ilk adım olarak Google Play Market ve iTunes yardımıyla Akasa Air adlı programı cihazınıza indirin. Daha sonra Akasa Duo Dock X'i çalıştırın, telefon ya da tabletinizden "akasa_air" isimli kablosuz ağa bağlanın ve cihazınızdan Akasa Air programını çalıştırın. İşte hepsi bu kadar, diskinizdeki tüm içeriğiniz artık kablosuz olarak avuçlarınızda!

   İndirin, Yükleyin yada Paylaşın!
   Akasa'nın kablosuz veri yönetimi programı Akasa AIR ile diskinizdeki tüm verilere ulaşabilirsiniz. İsterseniz diskinizdeki dosyaları cihazınıza indirebilir, cihazınızdaki verileri diskinize yükleyebilir ya da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 

   Aynı Anda 3 Kullanıcı ile Dosyalarınıza Erişim İmkanı
   Akasa DuoDock X kablosuz bağlantı üzerinden aynı anda 3 kullanıcıyla diskinizdeki verileri paylaşma imkanı sunmaktadır. Dilerseniz diskinize kablosuz bir cihazınızdan dosya yüklerken başka bir cihazınızdan kablosuz olarak film seyretme, müzik dinleme gibi opsiyonlara erişebilirsiniz.

   Kablosuz 1080P Film Deneyimi
   Akasa Air kablosuz bir dünyanın kapılarını sonuna kadar açıyor. Diskinizde bulunan 720P ya da 1080P yüksek kaliteli filmlerinizi Akasa AIR ile kablosuz cihazlarınızdan hiç takılmadan izleyebilirsiniz. Böylece telefon ya da tabletlerinizde yüksek hafıza kartlarına ihtiyaç duymaz, film seyretmek için dosya yükleme zahmetiyle uğraşmazsınız.

   Not: Akasa Duodock X, 16Mb/sn veri hızına sahip 1080P film ile 3 ayrı kullanıcı üzerinden kablosuz erişim ile test edilmiştir.

   Kablosuz Güvenliğinizi Unutmayın
   Akasa Air ile en çabuk şekilde paylaşım için kablosuz bağlantısı şifresiz olarak gelmektedir. Verilerinize yabancı kaynaklardan erişimi kısıtlamak ve sadece tanıdıklarınızın dosyalarınıza erişmesini sağlamak için kablosuz bağlantınıza şifre koymalısınız. Akasa Air'e bir disk takılı iken tarayıcı üzerinden http://10.10.10.254/ adresine bağlanın. Kullanıcı ve şifre olarak  "admin" girin ve yönetim panelinden istediğiniz kablosuz ağ şifresini tanımlayınız.

   Bilgisayarınızdan da Kolayca Erişin
   Akasa Duodock X'e bilgisayarınızdan ya da notebook'unuzdan da kolayca erişebilirsiniz. Duo Dock X'in kablosuz bağlantısını aktif ettikten sonra kablosuz bağlantıya sahip bilgisayarınızdan 'akasa_air' adlı kablosuz ağa bağlanın. Bilgisayarım-->Ağ yolunu izleyin, adres çubuğuna \\\\10.10.10.254 yazın ve diskinize kablosuz olarak basitçe erişin.

   USB 3.0 ile Yüksek Hızlı Kablolu Bağlantı
   DuoDock X WiFi günümüzün en hızlı bağlantı arabirimlerinden olan USB 3.0 çıkışa sahiptir. USB 3.0 maksimum 5Gbps bağlantı hızı sunmaktadır. USB 2.0 bağlantılı taşınabilir diskler maksimum 30 MB/s veri aktarım hızına ulaşabilirken, USB 3.0 bağlantılı Akasa disk istasyonu ile kullandığınız diskin performansına bağlı olarak 60-70 MB/s ve üzeri hızları yakalayabilirsiniz. Akasa DuoDock X ile USB 2.0 disk istasyonlarına göre kat be kat daha hızlı veri transferi yapacak, gigabaytlarca veriyi çok daha kısa sürede kopyalayacaksınız.

   2.5"/3.5" Disk ve SATA3.0 Desteği
   Akasa yüksek hızlı disk istasyonu DK03W3, 2.5" ve 3.5" tüm Sata bağlantılı harddisk ve SSD'leri desteklemektedir. Ayrıca daha da yüksek hızlı veri aktarımı için Sata 3.0 bağlantı standartına sahip disklere de destek sunmaktadır.

   4TB Büyüklüğünde Dev Disk Desteği
   Akasa DuoDock X WiFi, 4TB'a kadar olan SATA bağlantılı tüm diskleri destekler. Akasa ile kablosuz dev disk arşivlerine ulaşmak çok kullanışlı olacak!

   Windows İşletim Sistemi 2TB üzeri Kapasite Desteği Hakkında
   Dikkat! 2TB'ın üzerinde kapasite sunan disklerden tam faydalanabilmek için kullandığınız işletim sisteminin ve sistem konfigürasyonun bunu desteklemesi gerekmektedir.  
   Detaylı bilgi için : http://support.microsoft.com/kb/2581408

   Tek Tuşla Vidasız Tak & Çıkart Yapı
   Akasa disk istasyonu disklerine en hızlı şekilde erişmek isteyen kullanıcılar içindir. Diski sadece yuvaya oturtup disk istasyonunun güç ve veri bağlantısını yapmanız yeterlidir. Vida, tanıtma, ayar derdi olmadan disklerinizi bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Diskinizi çıkartmak istediğinizde yan tarafındaki butona basmanız yeterli olacaktır.


   Açılıp Kapanabilir Alt Durum Gösterge LED'i
   Mat pleksi kaplı siyah gövdesi ve masmavi alt durum LED'i ile DuoDock X fonksiyonel olduğu kadar şık bir tasarıma da sahiptir. Dilediğinizde durum LED'ini arkada bulunan düğme ile kapatabilirsiniz.

   Yaylı Kapak Mekanizması ile Diskleriniz Sabitlenir
   2.5" disk kullandığınızda disklere destek olması için özel yaylı kapaklar bulunmaktadır. 3.5" disk kullanıldığında aşağı doğru yaylanan kapaklar, diski çıkardığınızda otomatik olarak kapanır.

   Kauçuk Ayaklar ile Sarsılmadan Çalışır
   Duodock X'in altında dört köşede bulunan kauçuk ayaklar sayesinde diskleriniz masa üzerine sıkıca tutunur. Diskiniz masaüstünde çalışırken olası herhangi bir hasara uğramaz.


   Öneri: Kenardaki Disklerinizi Koruyun
   Disk istasyonunda kullandığınız 3.5" disklerinizi rafta statik elektrikten uzak, tozlanmadan saklamak için ayrıca Dark DK-AC-DAK1B 3.5" Disk Koruma ve Taşıma Kutusu satın alabilirsiniz.*
   *DK-AC-DAK1B disk koruma kutusu, Akasa Duodock X WiFi kutu içeriğine dahil değildir.

   Teknik Özellikler

   Tip Docking Station
   Takılabilen Disk Boyutu 2.5" ve 3.5"
   EAN 4710614534148
   Disk Arabirimi Sadece SATA
   Bağlantı Arayüzü Kablosuz (802.11 b/g/n), USB 2.0, USB 3.0
   Malzeme Plastik
   Ek Özellikler Kablosuz Bağlantı, LED Göstergesi
   Desteklenen Max. Disk Sayısı 1
   Desteklenen RAID Modları Hayır
   Kutu İçeriği * USB 3.0 data kablosu * Güç Adaptörü * Kullanım kılavuzu
   Ağırlık -
   Garanti Süresi 2 Yıl
   Üretici Kodu AK-DK03W3-BKEU
   Teknik Özellikler
   TİPDocking Station
   DİSK BOYUTU2.5 inch ve 3.5 inch
   DİSK ARABİRİMİSATA
   BAĞLANTI ARAYÜZÜKablosuz
   DESTEKLENEN DİSK SAYISI1
   RENKSiyah
   MALZEMEPlastik
   Diğer Özellikler
   Stok KoduAK-DK03W3-BKEU
   MarkaAKASA
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Garanti (Yıl)2
   4710614534148
   GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
   Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
   Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
   Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi +90 850 241 82 56
   Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
   Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
   GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
   TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
   Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
   Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
        

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.