Alışveriş Sepetim
  31,5
  34

  Asus Pro A620m-C-CSM Sc-AM5 A620 DDR5 6400Mhz 2xM.2 AURA RGB Com mATX AMD Anakart

  Görsel 1
  Görsel 2
  Görsel 3
  Para_Puan : 45.710
  Fiyat:
  5.485,16 TL
  Havale / EFT:
  5.309,63 TL
  1.023,90 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
  Aynı Gün Kargo

  Asus PRO A620M-C-CSM inceleme

   

  Pro A620M-C-CSM

  Gelişmiş güvenlik, sağlamlık, yönetim ve işletim olanaklarına sahip AMD B620 Micro-ATX kurumsal anakart

  • AMD AM5 Soket: AMD Ryzen™ 7000 Serisi masaüstü işlemciler için hazır
  • ASUS Kurumsal Kararlı Model (CSM) Programı: Kararlı anakart tedariği, EOL bildirimi ve kurumsal anakartlar için BT yazılımı
  • ASUS Control Center Express: Entegre bir BT görüntüleme ve yönetim yazılımı şirket seviyesindeki sistemlerin yönetimini basitleştirir
  • Gelişmiş Sistem Güvenliği: Kendi Kendini Kurtaran BIOS
  • Kararlı ve Güvenilir Performans: Yüksek kaliteli bileşenler ve sıkı test aşamaları zorlu ortamlarda dayanıklılığı garantiler
  • Verimli Yönetim ve Özelleştirme: Olay görüntüleyicisi ve kurumsal BIOS kiti ile kolay bakım imkanı
  • Daha İyi Hizmet: Kurulum ve destek süreçlerini kolaylaştırmak için Q-LED Core tanı ekranı ve COM hata ayıklama başlığı
  • Ultra Hızlı Bağlantılar: DDR5, çift M.2 PCIe 4.0 yuvaları, arka panel USB 3.2 Gen 2 Type-C® ve ön panel USB 3.2 Gen 1 başlığı

  Pro A620M-C-CSM

  Pro

  ASUS Pro kurumsal anakartlar, BT operasyonlarınızı akıcı hale getirecek kapsamlı sistem koruması, 7/24 kararlılık ve güvenilirlik ve özelleştirmeyi kolaylaştıran gelişmiş yönetim yazılımları gibi üstün özelliklere sahip. ASUS dünyanın en büyük ve en çok tanınan anakart markasıdır. Yatırımınızı ürünün kullanım ömrü boyunca en değerli hale getirecek birinci sınıf satış sonrası servisimiz ve uzun vadeli bulunabilirlik garantisiyle birlikte, ASUS kurumsal anakartlar iş ihtiyaçlarınız için, toplam sahip olma maliyeti için optimize edilmiş yüksek kaliteli çözümler sunuyor.

  Pro A620M-C-CSM

  ASUS Kurumsal Kararlılık Modeli (CSM)

  ASUS Kurumsal Kararlılık Modeli (CSM), kararlı ve güvenilir anakartlar sunmak için tasarlanan ticari bir programdır. 36 ay ürün kullanım ömrü desteği verilir ve ürün kullanımdan kaldırılmadan altı ay önce bilgilendirme yapılır. Böylece kurumların ürün geçişlerine hazırlanmaları için yeterli zaman tanınır. Her bir ASUS CSM anakart satın alındığında beraberinde sunucu sınıfı BT yönetim yazılımı ASUS Control Center Express verilir.

  Pro A620M-C-CSM

  ASUS Control Center Express

  ASUS Control Center Express, daha hızlı ve daha basit BT operasyonları yapabilmek ve kapsamlı kontroller ve kullanıcı dostu işlevlerle üretkenliği geliştirmek için tasarlanan entegre bir BT takip ve yönetim yazılımıdır. ASUS Control Center Express, iş ihtiyaçlarınıza yönelik toplam sahip olma maliyeti için optimize edilmiş yüksek kaliteli çözümler sunuyor.

  Pro A620M-C-CSM

  Uluslararası Sertifikalı Kurumsal Anakart

  ASUS Kurumsal anakartlar, endüstri standartlarını aşan lider kalitesini kurumsal alanda ispatladı. Birden çok uluslararası güvenlik ve çevre kuruluşundan sertifika alan ASUS kurumsal anakartlar güvenli ve sürdürülebilir birer çözüm sunarak işiniz için ideal bir seçenek sunuyor.

  Pro A620M-C-CSM

  DDR5 Desteği

  Bu ürün, bellek modülü hızlarını ve kararlılığını optimize ederken daha fazla enerji verimliliği için gelişmiş bir voltaj dağıtım mimarisi sağlayan DDR5 uyumlu bir anakarttır.

  Pro A620M-C-CSM

  PCIe 4.0 M.2 Desteği

  Bu iş anakartı, PCIe 4.0 aracılığıyla 64 Gb/sn'ye kadar veri aktarım hızlarını destekleyen toplam iki M.2 yuvası sunar ve işletim sistemi veya uygulama sürücülerinde daha hızlı başlatma ve uygulama yükleme süreleri sağlar.

  Pro A620M-C-CSM

  ASUS Kalkanı

  KalkanıSistem güvenliğini baştan sona geliştirir.

  ASUS Kendini Kurtaran BIOS

  ASUS'a özgü BIOS koruma teknolojisi, güncelleme hatası yaşandığında onaylı bir yedekten sistem BIOS'unu otomatik olarak kurtarır. Böylece donanımın değiştirilmesine veya yeniden kurulmasına gerek kalmaz.

  Trusted Platform Module (TPM)

  Donanım tabanlı güvenlik ile daha iyi veri koruması sunuluyor, ağ güvenliği artıyor, dijital kimlikler korunuyor ve platform bütünlüğü sağlanıyor.

  ASUS Secure Boot

  ASUS kurumsal anakartlar ön yükleme yazılımının her parçasının sürümünü ve imzasını kontrol eder.

  NIST SP 800-147 Sertifikalı

  ASUS kurumsal anakartlar ulusal bilgisayar güvenlik standartlarına uyum sağlar.

  Pro A620M-C-CSM

  Nem Önleyici Kaplama

  Neme dayanıklı yenilikçi kaplama, fabrikalar, kütüphaneler, veri merkezleri ve internet kafeler gibi nemli ortamlarda anakartı korur. Nemin yapışmasını ve taşınmasını engelleyerek dahili aşınmayı da önler ve anakartınızın ömrünü uzatır.

  Pro A620M-C-CSM

  Sülfür Önleyici Rezistanslar

  Kurumsal ürünlerin uzun süre güvenilir olmasını sağlamak için ASUS kurumsal anakartlarda sülfür önleyici rezistanslar kullanılır. Üst düzey seramik yapıyla (alüminyum oksit) üretilen rezistanslar sülfürlenmeye karşı mükemmel direnç gösterir. Sülfür önleyici rezistanslar ile ASUS kurumsal anakartlar en zorlu koşullarda bile kullanılabilir.

  Pro A620M-C-CSM

  Paslanmaz Çelik Arka Giriş/Çıkış Paneli

  Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden üç kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.

  Pro A620M-C-CSM

  Yüksek Voltaj Koruması

  Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle anakartınızda oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.

  Pro A620M-C-CSM

  ESD Koruyucuları

  ASUS ESD Koruyucuları, +/- 10 kV'a kadar hava deşarjı ve +/- -15kV'a kadar temas deşarjı nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlar. ESD Koruyucuları, etkin koruma sağlayarak bileşenlerinizin ömrünü uzatan bir devre tasarımıyla düzenlenmiştir.

  Pro A620M-C-CSM

  LANGuard

  ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır. Bunlara ek olarak, elektrostatik ve gerilim dalgalanması korumalı bileşenler de statik elektriğe karşı daha fazla tolerans ile birlikte gerilim dalgalanmalarına karşı gelişmiş koruma sağlar.

  Pro A620M-C-CSM

  7/24 Kararlılık Testi

  24 saat çalışmaları için optimize edilen bu anakartlar, farklı konumlarda değişen sıcaklık ve neme dayanabilmeleri için 45°C sıcaklığa ve %80 oranında bağıl neme kadar ulaşan ortamlarda test edildi.

  Pro A620M-C-CSM

  ASUS Kurumsal BIOS Kiti

  Özelleştirilmiş bir ürünün kullanıcılara etkisinin önemini iyi bilen ASUS, kısmi BIOS güncelleme çözümü için yepyeni Kurumsal BIOS Kitini sunuyor!

  Pro A620M-C-CSM

  Uzaktan BT Yönetimi

  Yerleşik SMBUS başlığı*, uzaktan BT yönetimi için bir DASH LAN kartına bağlanır. DASH, anakartın ağ üzerinden yönetilmesini sağlayan bir masaüstü ve mobil mimari sistem donanımıdır.

  Pro A620M-C-CSM

  Q-LED Core

  Q-LED Core işlevi, Power-On Self Test (POST) sırasında güç LED'i tarafından belirtilen bileşen sorunlarının kontrol edilmesine yardımcı olur.

  Pro A620M-C-CSM

  COM hata ayıklama başlığı

  Bu 6-1 pimli COM hata ayıklama başlığı anakart için daha hızlı ve daha verimli sorun giderme çözümleri sunar. BT personeli, bir hata ayıklama kartına bağlanırken başlatma ve kurtarma süreçleri hakkında daha iyi bir fikir edinmek için hatayı ve hata ayıklama kodlarını görüntüleyebilir.

  Pro A620M-C-CSM

  Kutu Şeklinde Başlıklar

  Tüm USB başlıkları kutu stilindedir, hızlı konektör kurulumu sağlar ve pim hasarını önler.

  Pro A620M-C-CSM

  Sabit Konumlu Bağlantı Noktaları

  ASUS kurumsal anakartlardaki bağlantı noktalarının konumları, ürünün nesli boyunca tutarlı olmaya devam ederek eğitimi, üretimi ve destekleyici donanım yatırımlarını korur.

  Pro A620M-C-CSM

  ASUS Türkiye Garantili Ürün

  Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
  Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
  Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Diğer Özellikler
  Stok Kodu90MB1F80-M0EAYC
  MarkaASUS
  Stok DurumuVar
  4711387239704

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.