GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  • Tüm Kategoriler

      Aten 2A-136G 550 Mt 1.25G 2 adet Fiber Multi Mode SFP Modül

      Aten 2A-136G 550 Mt 1.25G 2 adet Fiber Multi Mode SFP Modül
      Görsel 1
      Para_Puan : 5.325
      Fiyat:
      628,35 TL
      Havale / EFT:
      615,78 TL
      628.35 www.genaybilgisayar.com
      57,34 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo
      Fiber Multi-Mode 1.25G SFP Transceiver Modül (Paket içeriği 2 adet) Fiber Multi-Mode 1.25G SFP Transceiver Module (550M) (2 pcs per Package)  
      • Ağ bağlantısını 550 metre mesafeye ulaştırır
      • Small Form Factor Pluggable MSA (SFP Çoklu Kaynak Anlaşmaları standartları) Uyumlu
      • SFF-8472 MSA Digital Diagnostic Monitor (DDM), Internal Calibration Uyumlu
      • Class 1 Laser International Safety Standardı IEC 825 Uyumlu. EN60825-1 ve FDA 21 CFR 1040.10 ve 1040.11 Uyumlu
      • 0° C ile 70° C arası çalışır
      • RoHS Uyumlu

       

      Fiber Optik
      Veri Hızı 1.25 Gbps
      Çalışma Mesafesi 550 m
      Fiber Tipi Multi Mode
      DDM Evet
      Çevresel Özellikler
      Çalışma Isısı 0-70°C
      Depolandığı Alanın Isısı -40-85°C
      Fiziksel Özellikler
      Ağırlık 0.02 kg ( 0.04 lb )
      Boyutlar (E x B x Y) 5.59 x 1.46 x 1.30 cm
      (2.2 x 0.57 x 0.51 in.)
      Diğer Özellikler
      Stok KoduATEN-2A-136G
      MarkaATEN
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      4719264645976
      GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi 0312 434 42 00
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
      GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
      Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
      Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
           

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.