Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-5LCLC-01/3 1 Mt LC-LC 50/125 OM3 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 1.804
    Fiyat:
    216,43 TL
    Havale / EFT:
    209,50 TL
    40,40 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava
    Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3, LSZH 
    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-5LCLC-01/3
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661780668

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.