Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-5LCLC-02/4 2 Mt LC-LC 50/125 OM4 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.407
    Fiyat:
    288,84 TL
    Havale / EFT:
    279,60 TL
    53,92 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava
    Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM4, LSZH
    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-5LCLC-02/4
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661768086

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.