Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-5LCLC-03/3 3 Mt LC-LC 50/125 OM3 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.168
    Fiyat:
    260,15 TL
    Havale / EFT:
    251,83 TL
    48,56 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava
    Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 3, LSZH
    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-5LCLC-03/3
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661780637

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.