Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-5LCLC-40/4 40 Mt LC-LC 50/125 Multimode Duplex OM4 Fiber Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 9.119
    Fiyat:
    1.094,28 TL
    Havale / EFT:
    1.059,26 TL
    204,27 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

    Beek BC-FO-5LCLC-40/4 40 Mt LC-LC 50/125 Multimode Duplex OM4 Fiber Patch Cord Kablo

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-5LCLC-40/4
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.