Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-5LCLC-40 40 Mt LC-LC 50/125 Multimode Duplex OM2 Fiber Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 4.508
    Fiyat:
    540,94 TL
    Havale / EFT:
    523,63 TL
    100,98 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

    Beek BC-FO-5LCLC-40 40 Mt LC-LC 50/125 Multimode Duplex OM2 Fiber Patch Cord Kablo

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-5LCLC-40
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    8693661836259

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.