Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-5LCLC-45/3 45 Mt LC-LC 50/125 OM3 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 8.374
    Fiyat:
    1.004,83 TL
    Havale / EFT:
    972,68 TL
    187,57 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek BC-FO-5LCLC-45/3 45 Mt LC-LC 50/125 OM3 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-5LCLC-45/3
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661836556

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.