Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-5LCSC-01/4 1 Mt LC-SC 50/125 OM4 LSZH Multimode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.136
    Fiyat:
    256,29 TL
    Havale / EFT:
    248,09 TL
    47,84 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4, LSZH

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-5LCSC-01/4
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661769380-1

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.