Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-5LCSC-0.5/3 0.5 Mt LC-SC 50/125 OM3 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.000
    Fiyat:
    240,02 TL
    Havale / EFT:
    232,34 TL
    44,80 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 0.5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3, LSZH

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-5LCSC-0.5/3
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661768710

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.