Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-5LCSC-05/3 5 Mt LC-SC 50/125 OM3 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.138
    Fiyat:
    256,51 TL
    Havale / EFT:
    248,30 TL
    47,88 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 3.00mm, 50/125, OM 3, LSZH

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-5LCSC-05/3
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661770317

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.