Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-5LCSC-05 5 Mt LC-SC 50/125 OM4 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.509
    Fiyat:
    301,04 TL
    Havale / EFT:
    291,41 TL
    56,19 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2, LSZH

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-5LCSC-05
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661774650

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.