Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-5LCSC-10/4 10 Mt LC-SC 50/125 OM4 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 4.000
    Fiyat:
    480,04 TL
    Havale / EFT:
    464,68 TL
    89,61 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4, LSZH

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-5LCSC-10/4
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661769151

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.