Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-5LCST-02/3 2 Mt ST-LC 50/125 Om3 LSZH Multimode Fiber Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.170
    Fiyat:
    260,36 TL
    Havale / EFT:
    252,03 TL
    48,60 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek ST-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3, LSZH  

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-5LCST-02/3
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661759206

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.