Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-5STST-02 2 Mt ST-ST 50/125 OM2 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.339
    Fiyat:
    280,70 TL
    Havale / EFT:
    271,72 TL
    52,40 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM2, LSZH

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-5STST-02
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661777439

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.