Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-5STST-03 3 Mt ST-ST 50/125 OM2 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.475
    Fiyat:
    296,97 TL
    Havale / EFT:
    287,47 TL
    55,43 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2, LSZH

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-5STST-03
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661769328

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.