Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-6LCST-01 1 Mt LC-ST 62.5/125 Multimode Om1 LSZH Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 1.804
    Fiyat:
    216,43 TL
    Havale / EFT:
    209,50 TL
    40,40 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 62.5/125, OM 1, LSZH

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-6LCST-01
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661773226

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.