Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-6LCST-03 3 Mt LC-ST 62.5/125 OM1 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.509
    Fiyat:
    301,04 TL
    Havale / EFT:
    291,41 TL
    56,19 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 62.5/125, OM 1, LSZH

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-6LCST-03
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661775060

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.