Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-6STSC-05 5 Mt ST-SC 62.5/125 OM1 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.814
    Fiyat:
    337,65 TL
    Havale / EFT:
    326,85 TL
    63,03 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek ST-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 62.5/125, OM 1, LSZH

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-6STSC-05
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661768789

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.