Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-6STST-01 1 Mt ST-ST 62.5/125 OM1 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.034
    Fiyat:
    244,09 TL
    Havale / EFT:
    236,28 TL
    45,56 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 62.5/125, OM 1, LSZH 

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-6STST-01
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661773028

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.