Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-9LCLC-0.5 0.5 Mt LC-LC 9/125 Single Mode LSZH Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 1.966
    Fiyat:
    235,95 TL
    Havale / EFT:
    228,40 TL
    44,04 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 0.5 metre, Singlemode, 3.0mm Duplex, 9/125, OS 2, LSZH 

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-9LCLC-0.5
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661759367

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.