Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-9LCLC-15 15 Mt LC-LC 09/125 LSZH SingleMode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 3.153
    Fiyat:
    378,34 TL
    Havale / EFT:
    366,23 TL
    70,62 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Singlemode, 3.0mm Duplex, 9/125, OS 2, LSZH 

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-9LCLC-15
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661769601

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.