• Tüm Kategoriler
    • Beek BC-FO-9LCSC-20 20 Mt LC-SC 09/125 LSZH SingleMode Duplex Patch Cord Kablo

      Görsel 1
      Para_Puan : 2.398
      Fiyat:
      282,96 TL
      Havale / EFT:
      277,30 TL
      25,63 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      1
      Kargo Bedava

      Beek Fiber Optik Patch Kablo, 3.0mm Duplex , SM OS2 9u, LC-SC/PC, 20 metre, LSZH

      Diğer Özellikler
      Stok KoduBC-FO-9LCSC-20
      MarkaBEEK
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      8693661769595
      HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi Telefon     : +90 850 241 82 56
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi Gsm         : +90 533 068 54 30 
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası Gsm         : +90 533 068 54 28
      Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      WhatsAap : +90 533 068 54 30
      Puanlarım Garanti Şartları info@genaybilgisayar.com
      Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat  
      Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması  

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.