Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-9LCST-02 2 Mt LC-ST 09/125 LSZH SingleMode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.068
    Fiyat:
    248,16 TL
    Havale / EFT:
    240,22 TL
    46,32 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava
    Beek LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Singlemode, 3.0mm Duplex, 9/125, OS 2, LSZH
    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-9LCST-02
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8456225945336

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.