GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  • Tüm Kategoriler

      Beek BC-FO-9LCST-10 10 Mt LC-ST 09/125 LSZH SingleMode Duplex Patch Cord Kablo

      Beek BC-FO-9LCST-10 10 Mt LC-ST 09/125 LSZH SingleMode Duplex Patch Cord Kablo
      Görsel 1
      Para_Puan : 468
      Fiyat:
      55,17 TL
      Havale / EFT:
      54,07 TL
      55.17 www.genaybilgisayar.com
      Aynı Gün Kargo

      Beek LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Singlemode, 3.0mm Duplex, 9/125, OS 2, LSZH
      Teknik Özellikler
      Konnektör TipiLC - ST
      Uzunluk10 mt
      Mikron9/125
      TürüSingle Mode
      Diğer Özellikler
      Stok KoduBC-FO-9LCST-10
      MarkaBEEK
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi +90 850 241 82 56
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
      GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
      Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
      Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
           

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.