Alışveriş Sepetim
    31,5
    34

    Beek BC-FO-9SCSC-50 50 Mt SC to SC 9/125 3.00mm Singlemode Duplex OS2 LSZH Fiper Optik Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 4.404
    Fiyat:
    528,44 TL
    Havale / EFT:
    511,53 TL
    98,64 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    Aynı Gün Kargo

    Beek BC-FO-9SCSC-50 50 Mt SC to SC 9/125 3.00mm Singlemode Duplex OS2 LSZH Fiper Optik Patch Cord Kablo


    Beek SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 9/125 µ, Singlemode, 3.0mm, Duplex, OS2, LSZH, 50 metre
    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-9SCSC-50
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    8693661840409

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.