Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-9STSC-10 10 Mt ST-SC 09/125 LSZH SingleMode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.475
    Fiyat:
    296,97 TL
    Havale / EFT:
    287,47 TL
    55,43 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    BEEK BC-FO-9STSC-10 10mt ST-SC 09/125 LSZH SingleMode Duplex Patch Kablo

    Beek Fiber Optik Patch Kablo, 3.0mm Duplex , SM OS2 9u, ST-SC/PC, 10 metre, LSZH
     
    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-9STSC-10
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661775077

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.