Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-9STST-02 2 Mt ST-ST 09/125 LSZH SingleMode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.034
    Fiyat:
    244,09 TL
    Havale / EFT:
    236,28 TL
    45,56 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek Fiber Optik Patch Kablo, 3.0mm Duplex , SM OS2 9u, ST-ST/PC, 2 metre, LSZH  

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-9STST-02
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661759022

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.