Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-PT5LC-01 1 Mt LC-UPC 50/125 Multimode Simplex OM4 PigTail Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 1.136
    Fiyat:
    136,27 TL
    Havale / EFT:
    131,91 TL
    25,44 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek LC/UPC Fiber PigTail, 50/125 µ, multimode, 0.9mm simplex, 1 metre, Class OM4, LSZH  

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-PT5LC-01/4
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661759701

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.