Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-PT5ST-01 1 Mt ST-UPC 50/125 Multimode Simplex Om2 PigTail Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 1.239
    Fiyat:
    148,66 TL
    Havale / EFT:
    143,90 TL
    27,75 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek ST/UPC Fiber PigTail, 50/125 µ, multimode, 0.9mm simplex, 1 metre, Class OM2, LSZH 

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-PT5ST-01
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661774605

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.