Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-PT6SC-01 1 Mt SC-UPC 62.5/125 Simplex Fiber PigTail Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 1.220
    Fiyat:
    146,45 TL
    Havale / EFT:
    141,76 TL
    27,34 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek SC/UPC Fiber PigTail, 62.5/125 µ, Multimode, 0.9mm, Simplex, 1 metre, OM1, LSZH

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-PT6SC-01
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661759312

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.