Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-PT6ST-01 1 Mt SC-UPC 62.5/125 Multimode Om1 Fiber PigTail Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 1.136
    Fiyat:
    136,27 TL
    Havale / EFT:
    131,91 TL
    25,44 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek ST/UPC Fiber PigTail, 62.5/125 µ, Multimode, 0.9mm, Simplex, 1 metre, OM1, LSZH 

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-PT6ST-01
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661759305

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.