Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BC-FO-PT9ST-01 1 Mt ST-UPC 9/125 Singlemode LSZH PigTail Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 1.254
    Fiyat:
    150,52 TL
    Havale / EFT:
    145,70 TL
    28,10 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek Fiber Pigtail SM-ST OS2, ST/UPC, 1 metre, 0.9mm, SX, LSZH  

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-PT9ST-01
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661770904

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.