Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BN-19FPMPO-C24LC/3 OM3 2xMPO 12xLC dublex 2xFan out cable for OM3

    Görsel 1
    Para_Puan : 29.087
    Fiyat:
    3.490,45 TL
    Havale / EFT:
    3.378,76 TL
    651,55 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    MPO Kaset OM3; 2 x MPO Adaptör, 12xLC Dublex Adaptör, 2 x 6LC Dublex OM3 MPO Bağlantı Kablosu Dahil  

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBN-19FPMPO-C24LC/3
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8456225945332

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.