Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BN-FC-C5SCSC SC-SC Duplex Multimode Couper

    Görsel 1
    Para_Puan : 1.051
    Fiyat:
    126,11 TL
    Havale / EFT:
    122,07 TL
    23,54 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek SC-SC Coupler, Gri, Plastik, Duplex, Multimode, Fosfor Bronz Ferrule, Sabitleyicili

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBN-FC-C5SCSC
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661773141

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.