Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BN-FS-ST-MM 10/100BaseTX - 100FX 2Km MM Media Converter

    Görsel 1
    Para_Puan : 8.713
    Fiyat:
    1.045,51 TL
    Havale / EFT:
    1.012,05 TL
    195,16 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava
    Beek 10/100BaseTX-100FX Media/Rate Converter, MM, ST, 2km 
     
    • UTP / fiber (ST konnektör, Multimode) media converter
    • 10/100 Mbps UTP Ethernet bağlantınızın Multimode fiber kablo aracılığıyla 2 km uzağa taşınmasını sağlar.
    • Konnektörler:
    • 1 x Twisted Pair (RJ-45), Auto-MDI/MDI-X
    • 1 x Fiber-optik (ST), 850/1300/1310nm dalgaboyu
    • Auto MDI/MDI-X portlar sayesinde bağlantılarda düz veya cross patch kablo kullanılabilir.
    • Full-duplex veya Half-duplex çalışmaktadır.
    • Güç Gereksinimi: 5V DC, 1A. Harici güç adaptörü cihaz ile birlikte verilmektedir.
    • 19 inch kabine monte edilebilir. Kabinet montaj aparatı haricen alınmalıdır.
    • Çalışma Sıcaklığı: - 40 - + 105 derece
    • LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinebilme imkanı
    Diğer Özellikler
    Stok KoduBN-FS-ST-MM
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661775008

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.