Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BN-GLC-EX-SM 40 Km 1000Base-LX 1.25Gb/s 1310nm Single Mode LC SFP Modül

    Görsel 1
    Para_Puan : 11.757
    Fiyat:
    1.410,82 TL
    Havale / EFT:
    1.365,67 TL
    263,35 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava
    Beek 1000Base-LX (LC/40Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, Cisco, Extreme, NORTEL, ZTE, Huawei, Alcatel, ZyXEL, Netgear, AVAYA, Juniper, Linksys, Enterasys ürünleriyle uyumlu 
    Diğer Özellikler
    Stok KoduBN-GLC-EX-SM
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661836419

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.