Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BN-GLC-LH-SM 20 Km 1000Base-LX 1.25GB Single Mode 1310nm LC SFP Modül

    Görsel 1
    Para_Puan : 5.424
    Fiyat:
    650,90 TL
    Havale / EFT:
    630,07 TL
    121,50 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava
    Beek 1000Base-LX (LC/20Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, Cisco, Extreme, NORTEL, ZTE, Huawei, Alcatel, ZyXEL, Netgear, AVAYA, Juniper, Linksys, Enterasys ürünleriyle uyumlu  
    Diğer Özellikler
    Stok KoduBN-GLC-LH-SM
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661764583

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.