GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  • Tüm Kategoriler

      Beek BN-J9151D 300 Mt Hp 10 Gigabit SFP+ Single Mode Aruba SFP Modül

      Görsel 1
      Para_Puan : 7.685
      Fiyat:
      906,83 TL
      Havale / EFT:
      888,69 TL
      1

      BEEK BN-J9151D 300 Mt Hp 10 Gigabit SFp+ Single Mode Aruba SFp Modül


      Beek HP 10 Gigabit SFP+ SingleMode Modül SFP+ 10G 850nm 300m DDM SMF HP/Aruba Enabled  
      Diğer Özellikler
      Stok KoduBN-J9151D
      MarkaBEEK
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      8693661781559
      GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi +90 850 241 82 56
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
      GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
      Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
      Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
           

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.