Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BN-S10G-LR 10 Km 10Gb 1310nm LC Singlemode Cisco SFP+ Modül

    Görsel 1
    Para_Puan : 16.099
    Fiyat:
    1.931,86 TL
    Havale / EFT:
    1.870,04 TL
    360,61 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Beek SFP+ 10GB Long Range LC/10 Km/1310nm/Singlemode Transceiver Cisco, Allied Telesis, Alcatel v.s ürünleriyle uyumludur  
    Diğer Özellikler
    Stok KoduBN-S10G-LR
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661769557

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.