Alışveriş Sepetim
    31,5
    34

    Beek BN-S10G-SR-AOC-01 1 Mt 10G SFP+ Multimode AOC Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 13.167
    Fiyat:
    1.580,04 TL
    Havale / EFT:
    1.529,48 TL
    294,94 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    Aynı Gün Kargo

    Beek BN-S10G-SR-AOC-01 1 Mt 10G SFP+ Multimode AOC Kablo


    Beek 10G SFP+ Multimode AOC Kablo, 1 metre, Cisco, Huawei, Juniper vb. uyumlu
    Beek 10G SFP+ Multimode AOC Cable 1 meter Cisco, Huawei, Juniper etc enabled  
    Diğer Özellikler
    Stok KoduBN-S10G-SR-AOC-01
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.