Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Beek BN-S10G-SR-AOC-05 5 Mt SFP + to SFP+ 10G Multimode AOC Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 15.798
    Fiyat:
    1.895,78 TL
    Havale / EFT:
    1.835,12 TL
    353,88 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

    Beek BN-S10G-SR-AOC-05 5 Mt SFP + to SFP+ 10G Multimode AOC Kablo



    Beek 10G SFP+ Multimode AOC Kablo, 5 metre, Cisco, Huawei, Juniper vb. uyumlu
    Beek 10G SFP+ Multimode AOC Cable 5 meter Cisco, Huawei, Juniper etc enabled  
    Diğer Özellikler
    Stok KoduBN-S10G-SR-AOC-05
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    8693661840614

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.