GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 • Tüm Kategoriler

   Dark DK-AC-DSX41U3R StoreX E40 4 x 3.5 inch SATA USB 3.0 - eSATA Raid Destekli Harddisk Kutusu

   Dark DK-AC-DSX41U3R StoreX E40 4 x 3.5 inch SATA USB 3.0 - eSATA Raid Destekli Harddisk Kutusu
   Dark DK-AC-DSX41U3R StoreX E40 4 x 3.5 inch SATA USB 3.0 - eSATA Raid Destekli Harddisk Kutusu
   Dark DK-AC-DSX41U3R StoreX E40 4 x 3.5 inch SATA USB 3.0 - eSATA Raid Destekli Harddisk Kutusu
   Dark DK-AC-DSX41U3R StoreX E40 4 x 3.5 inch SATA USB 3.0 - eSATA Raid Destekli Harddisk Kutusu
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Para_Puan : 13.711
   Fiyat:
   1.617,84 TL
   Havale / EFT:
   1.585,48 TL
   5.0 3
   1617.84 www.genaybilgisayar.com
   Aynı Gün Kargo

   Dark Quad RaidBox 4 x 3.5" HDD Yuvalı USB 3.0 - eSATA RAID Destekli HDD Kutusu

   Depolamada Performans ve Güvenliğin Adresi Dark Quad RaidBox!
   Docking Station ve disk kutularının lider markası Dark; yüksek performans, büyük depolama kapasitesi ve üstün veri güvenliği gibi hayati özelliklerin üçünü birden sağlayan Quad RaidBox'ı sunar! Dark Quad RaidBox hem USB 3.0 hem de eSATA bağlantısı, yazılım gerektirmeden kurulabilen tam 8 farklı disk konfigürasyonu, piyano siyahı çelik kasası ve mesh ön paneliyle benzersiz bir DAS (Direct Attached Storage) çözümüdür. Quad RaidBox  4x HDD yuvası, 1x 8cm sessiz fan soğutma ile toplam 48TB' a kadar disk depolamanıza destek verir. 

   Depolamada Performans ve Güvenliğin Adresi Dark Quad RaidBox!
   Docking Station ve disk kutularının lider markası Dark; yüksek performans, büyük depolama kapasitesi ve üstün veri güvenliği gibi hayati özelliklerin üçünü birden sağlayan Quad RaidBox'ı sunar! Dark Quad RaidBox hem USB 3.0 hem de eSATA bağlantısı, yazılım gerektirmeden kurulabilen tam 8 farklı disk konfigürasyonu, piyano siyahı çelik kasası ve mesh ön paneliyle benzersiz bir DAS (Direct Attached Storage) çözümüdür. Quad RaidBox  4x HDD yuvası, 1x 8cm sessiz fan soğutma ile toplam 48TB' a kadar disk depolamanıza destek verir.    Yüksek Performans Şık ve Sağlam Kasa İçerisinde Güvencededir!
   Performans ve kapasitenin yanında estetiğe de önem veren kullanıcılar için Dark Quad RaidBox' un dışı tamamen piyano siyah boya ile kaplanmıştır. Ayrıca yüksek kapasiteli diskleriniz tümüyle SECC çelikten imal edilmiş gövde ile koruma altına alınmıştır. Disklerinizi, yüksek performansı güçlü koruma ile sağlayan Dark Quad Raidbox' a emanet edebilirsiniz.
     

   Yazılım Gerektirmeyen 8 Farklı Yapılandırma
   Dark Quad RaidBox dört adet sabit disk için geçerli olan tüm RAID yapılandırmalarını desteklemektedir: RAID 0, 1, 0+1, 3, 5, CLEAN, LARGE, CLONE. Üstelik herhangi bir yazılım yardımı olmadan, sadece cihazın arka panelinde yer alan üç anahtarı kullanarak, dilediğiniz yapılandırmaya geçiş yapabilirsiniz.
   *Konfigürasyonunu değiştirmeden önce mutlaka verilerinizi yedekleyiniz. Aksi takdirde tüm veriler silinecektir.


   RAID ile Maksimum Performans
   Günümüzde USB 2.0 bağlantılı taşınabilir diskler maksimum 30 MB/s veri aktarım hızına ulaşabilirken, USB 3.0 bağlantılı harici disklerde bu hız 60-70 MB/s civarındadır. Dark Quad RaidBox' da dört farklı 7200 RPM sabit disk ile RAID 0/3/5 yapılandırıldığında USB3.0 üzerinden 160 MB/s, eSATA bağlantısı üzerinden 300 MB/s' a varan ekstrem hızları görebilirsiniz.

   RAID ile Kusursuz Güvenlik 
   Veri güvenliği sizin için önemliyse Quad Raidbox'un RAID 1/10/3/5/ modlarından biri tam size göredir. İki veya daha fazla disk ile oluşturacağınız konfigürasyonlarda diskleriniz arızalandığında kolayca sorun çıkaran diski değiştirerek çalışmaya devam edebilirsiniz.


   Clone Mod ile Mükemmel Esneklik
   Dark Quad RaidBox'ın sunduğu CLONE seçeceği ile iki veya daha fazla disk kullanıldığında 1. diske yazılan veriler aynı şekilde diğer disklere de yazılır. RAID 1' in aksine disklerden herhangi birini sistemden sökerek başka bir bilgisayara bağladığınızda diskinizdeki verilere olduğu gibi erişebilirsiniz.

   Clean Mod ile Disklerinize Doğrudan Erişim 
   Disklerinize ek bir konfigürasyon yapmadan, ayrı ayrı erişmek için Dark Quad RaidBox' ı Clean Mod'da kullanmanız yeterlidir.   12TB Kapasiteye Kadar Disk Desteği :
   Dark Quad RaidBox yüksek kapasiteli 12TB' lık 3.5" HDD' lerinizi destekler. Bu sayede 4x 12TB toplamda 48TB gibi çok büyük boyutlu depolama alanına sahip olabilirsiniz.

   Windows İşletim Sistemi 2TB üzeri Kapasite Desteği Hakkında:
   2TB'ın üzerindeki kapasitedeki disk veya toplam kapasitesi 2TB 'ın üzerine çıkan Large veya RAID konfigürasyonlarında tüm kapasiteden faydalanabilmek için kullandığınız işletim sisteminin ve sistem konfigürasyonun bunu desteklemesi gerekmektedir. Yüksek kapasiteli disk kullanabilmeniz için diskinizi GPT ile bölümlemeniz ve GPT destekli bir işletim sistemi kullanmanız gerekmektedir.

   HW RAID Manager ile Disklerinize PC'niz Üzerinden Erişebilirsiniz 
   İsterseniz Dark Quad RaidBox' u ayrıca indireceğiniz Hardware RAID Manager yazılımıyla beraber kullanabilirsiniz. HW RAID Manager ile disklerinizin sağlık durumlarını görebilir, yapılandırmaları silebilir, yeni yapılandırmalar kurabilirsiniz. Yazılımı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.


   RaidBox' ı Ağ Üzerinden Erişilebilen NAS'a Çevirin! 
   Dark Quad RaidBox ile 4 adet 12TB sabit disk kullanarak tam 48TB kapasiteli bir DAS kurabilirsiniz. Ayrıca satın alacağınız Dark Network USB server ile Quad RaidBox'ı DAS'tan NAS'a çevirebilir ve ağ üzerinden dosyalarınıza erişebilirsiniz. Aynı ağ üzerinde bulunan kullanıcılara sıra ile disk erişimine izin veren Dark USB Network HUB ve QuadRaidBox ile uygun fiyata büyük kapasiteli NAS' a sahip olmak hayal değil!


   USB3.0 ve eSATA Çıkışlarıyla Maksimum Performans
   Dark Quad RaidBox performanstan ödün vermeyen kullanıcılar için tasarlanmış olup USB 3.0 ve eSATA bağlantılarını bir arada sunmaktadır. Eğer bilgisayarınızda USB3.0 bağlantısı yoksa eSATA bağlantısını kullanarak yüksek veri aktarım hızlarını görebilirsiniz. Ayrıca USB 3.0 bağlantısı USB 2.0 ile geriye uyumludur.    Masaüstü Bilgisayarlar için SATA/eSATA Dönüştürücü Plaka
   Eğer masaüstü bilgisayarınızda ne USB 3.0, ne de eSATA çıkışı yoksa üzülmeyin! Quad RaidBox'ın kutu içeriğinden çıkan SATA/eSATA dönüştürücü ile anakartın üzerindeki dahili SATA portu eSATA'ya dönüştürerek yüksek performanslı veri aktarımı yapabilirsiniz.
   Full Mesh Ön Panel ile Gelen Estetik ve Serinlik
   Dark Quad RaidBox'ın ön paneli tamamen mesh ızgaralıdır. Ön panelin deliklerinden giren serin hava sabit diskleri soğutarak arka paneldeki 1x8cm fan yardımıyla dışarı atılır ve kasa içinde sürekli bir hava akışının oluşması sağlanır.   8cm Sessiz Fan ile Etkili Soğutma
   Arka panelde, tepeye doğru konumlandırılmış 8cm sessiz fan sayesinde ısınıp yükselen hava etkili bir biçimde kasanın dışına atılarak dört sabit diskin sürekli serin ve stabil çalışması sağlanır. 

   Dark Quad RaidBox Plug&Play Özelliklidir!
   Dark Quad RaidBox, Plug&Play özelliği ile sürücü kurulumsuz olarak Windows, Mac OSX, Linux gibi işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Tek yapmanız gereken 3.5" SATA diskinizi Dark Quad RaidBox' un içerisine yerleştirmek ve bilgisayarınızın USB/eSata girişine takmak.

   Kasaya Entegre 150W Güç Kaynağı
   Kasa içine entegre 150W güç kaynağı hem cihazın çipsetine hem de dört adet yüksek devirli her türden sabit diske rahatlıkla güç verebilmektedir. 

   Parmak Vidalarla Aletsiz Montaj
   Ürünle beraber gelen parmak vidalar sayesinde tornavidaya gerek olmadan kendi elinizle kasa kapağını söküp takabilir ve sabit disk monte edebilirsiniz. Dark Quad RaidBox kızaklı HDD yuvasına sahiptir. Raidbox'a bağlayacağınız diskleri dilerseniz parmak vidalar ile sabitleyebilirsiniz. Eğer cihazını oynatmadan kullanacaksanız vidalamadan da kullanabilirsiniz.
   Kompakt Boyutları ile 
   Dark Quad RaidBox kompakt boyutu ile masa üstünde yer kaplamaz, yüksek disk kapasitesi ile her türlü depolama ihtiyacınızı giderir. Birden çok taşınabilir disk ile depolama ihtiyacını gidermeye çalışanlar için Dark Quad RaidBox biçilmiş kaftandır. 4 adaptör yerine tek adaptör ile depolama çözümü sunan Quad RaidBox aynı zamanda atıl olarak duran SATA disklerinizi harekete geçirmek ve ekstra depolama alanına sahip olmak için idealdir.

    

   Teknik Özellikler

   Tip Raid Box
   Takılabilen Disk Boyutu 3.5"
   EAN 8697939873182
   Disk Arabirimi Sadece SATA
   Bağlantı Arayüzü e-SATA, USB 2.0, USB 3.0
   Malzeme Çelik (SECC)
   Ek Özellikler Fanlı Soğutma, Raid Desteği Var
   Desteklenen Max. Disk Sayısı 4
   Desteklenen RAID Modları CLONE, JBOD, LARGE, RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 3, RAID 5
   Kutu İçeriği Dark Quad Raid Box
   150W Güç Kaynağı
   eSATA Bracket
   USB3.0 ve eSATA Bağlantı Kablosu
   Güç Kablosu
   Ağırlık 2.4KG
   Garanti Süresi 2 Yıl
   Üretici Kodu DK-AC-DSX41U3R

    

   Teknik Özellikler
   TİPRaid Box
   DİSK BOYUTU3.5 inch
   DİSK ARABİRİMİSATA
   BAĞLANTI ARAYÜZÜUSB 3.0
   DESTEKLENEN DİSK SAYISI4
   RENKSiyah
   MALZEMEÇelik
   Diğer Özellikler
   Stok KoduDK-AC-DSX41U3R
   MarkaDARK
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2
   8697939873182
   GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
   Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
   Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
   Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi +90 850 241 82 56
   Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
   Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
   GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
   TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
   Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
   Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
        

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.