Alışveriş Sepetim
  33,4
  37,5

  Dark DKCHGUARDIAN580 Guardiın 500w 80+ Siyah Oyuncu ATX Bilgisayar Kasası

  Görsel 1
  Görsel 2
  Görsel 3
  Görsel 4
  Görsel 5
  Para_Puan : 28.691
  Fiyat:
  3.442,87 TL
  Havale / EFT:
  3.332,70 TL
  642,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
  Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

  Dark DKCHGUARDIAN580 Guardiın 500w 80+ Siyah Oyuncu ATX Bilgisayar Kasası  Dark GUARDIAN, 4x12CM Fixed RGB LED Fan, Full Mesh Ön Panel, T-Glass Süper ATX Oyuncu Kasası !
  Ezber Bozan Tasarımı, 4mm T-Glass Cam Yan Paneli, Ultra Geniş İç Hacimli Yapısı ile Oyuncuların Yeni Tercihi  Ezber Bozan Tasarım ; Dark GUARDIAN !

  Kaliteyi bilen kullanıcıların yeni seçimi yüksek performans kasası Dark GUARDIAN, yepyeni agresif dış görünümü, 4x 12cm Fixed RGB LED fanı ve bileşenlerinize seyir zevki kazandıracak 4mm temperli cam yan panel ile kusursuz bir şekilde donatıldı. 3x 12cm Fixed RGB LED ön panel fanları ile kasırgalar yaratan Dark GUARDIAN, 1x 12cm Fixed RGB LED arka panel egzos fan ile kasa içinde oluşan sıcak havayı hızlıca tahliye eder ve rakipsiz soğutma performansına ulaşır. Yeni nesil süper ATX şasi yapısı sayesinde anakart bölümü ile HDD ve PSU bölümü birbirinden izole edilerek yüksek soğutma performansı kusursuzlaştırılmıştır. En geniş CPU soğutucular için 165mm derinlik ve en performanslı ekran kartları için 380mm derinlik desteği sunan Dark GUARDIAN üst seviye oyun/performans isteyen bilgisayar tutkunlarının tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılar!  Rakipsiz Sıvı Soğutma Desteği
  Dark Guardian, en üst seviye performans için rakipsiz sıvı soğutma desteği ile de öne çıkıyor. Üst panelde 280 mm'ye kadar sıvı soğutma desteği, ön panelde ise 360 mm'ye kadar ve arka panelde de 120 mm sıvı soğutma desteği sayesinde AMD ve Intel'in çok çekirdekli işlemcilerinden soğutma problemi olmadan %100 performans almanızı sağlar.
  Dikkat!: Ön panelde HDD Braketi çıkarıldığında tüm 360mm soğutucular desteklenmektedir. Ancak HDD Braketi ile beraber maksimum 32 mm kalınlığındaki sıvı soğutucular desteklenir.  Dahili FRGB Super LED Fanlar ile Görsellikte Mükemmellik !
  Dark Guardian'ı diğer kasalardan ayırt eden bir diğer özellik ise ekstra fan ihtiyacınızı tamamen ortadan kaldıracak şekilde kasa içi en yeni nesil FRGB LED fanlar ile birlikte gelmesidir. ön panelde 3x12cm'lik arka panelde ise 1x 12cm'lik fanların fırtına etkisinin bilgisayar performansına katkısını çıplak göz ile deneyimleyebileceksiniz.
  38cm VGA ve 16,5cm İşlemci Soğutucu Desteği

  AMD Radeon 7900XTX veya Nvidia GeForce RTX 4090 gibi uzun oyuncu kartlarını sorunsuzca kullanabilmeniz için Dark GUARDIAN 38cm uzunluğa kadar ekran kartı desteği sağlar. İşlemci soğutucu olarak ise Dark Freezer X128/X129 ve Arctic Freezer 34 ESports DUO gibi 165mm yüksekliğe kadar soğutucu kullanabilir ve işlemcinizin performansını daima maksimumda tutabilirsiniz. 
  Vidasız 2 Adet 3.5" Sürücü Yuvası!
  Dark GUARDIAN yüksek ve hızlı veri depolaması için kullanabileceğiniz 2 adet 3.5" / 2.5" disk yuvasına sahiptir. Kızaklı tasarımı ile 3.5" disklerinizi vidasız bir şekilde Dark GUARDIAN' e montaj edebilirsiniz. Kasada bulunan 2.5" vida delikleri sayesinde 3.5" diskler takmadığınızda toplamda 7 adet 2.5" SSD/SSHD/HDD'yi sisteminize dahil edebilir ve kasanızın gücüne güç katabilirsiniz.

  2.5" Diskiniz için Ekstra Görünmez Bölme
  Anakart arkasında 2.5" SSD ya da 2.5" HDD/SSHD gibi ince yapılı disklerinizi eklemek için görünmez bir bölmeye sahip olan Dark GUARDIAN, kasa içi hava dolaşımını etkilemeden disklerinizi konumlandırmanızı sağlar.
  Mid Tower Kasa Yapısı
  Dark GUARDIAN Mid Tower kasa yapısı ile dikey yapıdadır. ATX, Micro-ATX ve Mini-ITX anakartlar ile tam uyumlu şekilde tasarlanan çağımızın en çok tercih edilen kasa boyutuna sahiptir.


  Dertsiz CPU Soğutucu Montaj Boşluğu
  Sisteminize sonradan işlemci soğutucusu eklemek isterseniz kasanızda bulunan işlemci montaj boşluğu ile anakartınızı sökmeden montaj imkanına kavuşabilirsiniz.  Tek 12V Kanalından 38A ve 456W Güç!
  High Power ürettiği 500W toplam gücün %91'ini tek 12V kanalından verebilecek yapıda dizayn edilmiştir. Tek 12V kanal tasarımının çok kanallı güç kaynaklarına göre en büyük avantajı yüksek akım değerlerine ihtiyaç duyan ekran kartlarının ve performanslı işlemcilerin kararlı çalışmasıdır.

  10x Güç Bağlantısı ile Bileşenlerinizin İhtiyacı Burada
  High Power Eco 500W 85+ Bronze güç kaynağı; sahip olduğu 3x SATA, 3x IDE , 1x 6+2pin PCI-Ex ekran kartı ve 1x 4+4pin işlemci güç bağlantıları ile donatılmıştır. Anakart bağlantısı yüksek uyumluluk için 20+4-pin olarak tasarlanmıştır. Toplamda 10x güç bağlantısına sahip olan High Power Eco 500W 85+ Bronze güç kaynağı; bilgisayar bileşenlerinizin ihtiyacı olan gücü fazlasıyla verecektir.  Güçlendirilmiş Yan Cam Panel ile Kusursuz Seyir Keyfi !

  Yeni Dark GUARDIAN, bileşenlerinizi en net şekilde izlemeniz için yan paneli full cam olarak tasarlanmıştır. 4mm kalınlığında temperli(güçlendirilmiş) cam yan panele sahip Dark GUARDIAN ve 4x Fixed RGB LED fanların vereceği netlik ile bileşenlerinize bakmaya doyamayacaksınız !
  4x Dahili Fixed RGB LED Fanlar ile Ekstra Fan Alma Derdi Ortadan Kalkıyor!

  Dark GUARDIAN' i diğer kasalardan ayırt eden bir diğer özellik ise ekstra fan ihtiyacınızı tamamen ortadan kaldıracak şekilde kasa içi en yeni nesil 4 adet Fixed RGB LED fanlar ile birlikte gelmesidir. Üstelik agresif yapısı ile odanız veya kullanım alanınız Dark GUARDIAN'a teslim olacak !  Soğutmada Mükemmellik GUARDIAN'dan Sorulur !

  Kasanızın ön panelindeki full mesh panelin hava deliklerinden 3x 12cm Fixed RGB LED'li fanlar ile süzülen taze hava kasa içi bileşenlerinizi soğutacak. 1x 12cm arka panel egzoz fanı üzerinden dışarı hızlı bir şekilde transfer edilecek. Toplam 8 adet fan takabileceğiniz Dark GUARDIAN kasanızın içinde fırtınalar estirmek sizin elinizde!  Ezber Bozan Özel Tasarımı ve Full Mesh Yapılı Ön Paneli ile Aynı Zamanda Çok Şık !

  Bilgisayar kasası tercihinde görsellikle birlikte performansa da önem verenler için Dark GUARDIAN; ön paneli full mesh yapılı özel bir tasarıma sahiptir. Agresif yapılı boydan boya uzanan yan kıvrımları ve detayları öne çıkaran dokunuşlar ile kasanıza agresiflik katar. Benzersiz bir görünüm ve kışkırtıcı yapısıyla Dark GUARDIAN, gerçek bir savaşçı !
  Tüm Bağlantılar Elinizin Altında!

  Ön panelde bulunan 1x USB 3.0 ve 2x USB 2.0 portlarından geleneksel depolama cihazlarınızı yüksek hızlarda bağlayabilir, kulaklık ve mikrofon girişlerini sürekli olarak elinizin altında bulabilirsiniz.  Manyetik Üst Fan Filtresi ile Kusursuz Temizlik, Maksimum Isı Transferi

  PC tutkunları iyi bilir, uzun süre kullanılmayan bilgisayarların üst kısımları tozlanır. Dark GUARDIAN kasanızın üst bölümünde bulunan mıknatıslı toz filtresi sayesinde çevrede bulunan tozlar hiçbir şekilde kasanızın üst bölümünden kasanıza giremeyecek. Manyetik tasarımı sayesinde istediğinizde çıkarıp yıkayabileceğiniz fan filtresini, kuruduğunda; vida ya da aparata ihtiyacınız olmadan kolayca yerine takabilirsiniz.  Süper ATX Şasi Tasarımı 

  Kasa içi hava dolaşımına daha az etki etmesi için geliştirilen Süper ATX şasi tasarımında alt bölüm özel tasarım kabin ile kapatılmıştır. Bu sayede disklerin, güç kaynağının ve kabloların hem hava transferine hem de seyir zevkine engel olmaması sağlanmıştır. Ayrıca modifiye seven kullanıcılar kasalarını istedikleri gibi düzenleyebilmeleri için kabin üzerinde sticker, boya vs. kullanarak kendi tasarımlarınızı oluşturabilir ve kasanın dev penceresinden tüm ihtişamını gözler önüne serebilirler.  3.5" Disklerinizi Kolayca Sabitleyin!
  Dark GUARDIAN' ın vidasız sürücü kızakları 3.5" disklerinizi kolayca sabitleyebilmeniz için kızaklı yapıda tasarlanmıştır. Disk kızağını yerinden çıkarıp 3.5" diskinizi yerleştirmek için hafifçe kanırtın, diskinizi kızak içine vida deliklerine uyacak şekilde yerleştirin ve kızağı yerine itin. Vidasız montajın keyfini yaşayın!  Süper ATX ile Kablolarınız Çok Daha Derli Toplu
  Bilgisayar sistemlerinin kasa içi düzenini sağlamak için Dark GUARDIAN kolay kablo yönetimi sağlayan özel hazırlanmış kablo boşluklarına sahiptir. Bu boşlukları kullanarak Süper ATX şasi yapısının sunduğu ayrılmış HDD ve PSU bölümüne anakart kablolarınızı taşıyabilecek, etkili kablo yönetimi yapabileceksiniz. Bu sayede hem görsel olarak kasanıza zerafet katabilir hem de bileşenleri kusursuz izlemenin keyfini sürebilirsiniz.  Çıkarılabilir Alt Fan Filtresi
  Güç kaynağınızın daha uzun ömürlü olması ve stabil çalışması için tozdan korunması gerekir. Dark GUARDIAN' da alta konumlandırılan güç kaynağınızı tozdan korumak için kasanızın içini açmadan çıkarabileceğiniz ve temizleyebileceğiniz yıkanabilir fan filtresi bulunmaktadır. Yüksek ayakları ve alt fan filtresi ile kasanız hep temiz, bileşenleriniz hep stabil çalışacaktır.


  Yüzey Çizmeyen Sünger Ayaklar
  Sahip olduğu 4X sünger ayak destekleri ile bulunduğu yerde sarsılmaz bir yapıya sahip olan Dark GUARDIAN, aynı zamanda hassas yüzeyleri asla çizmez.

  Teknik Özellikler:

   
  ModeliGuardian
  Kasa TipiMid-Tower
  RenkSiyah
  Gövde MalzemesiMetal Panel, SPCC,
  Yan Panel MalzemesiTemperli Cam
  Ön Panel MalzemesiABS & Metal Mesh
  Çelik Kalınlığı0,7mm
  Anakart DesteğiATX, Micro-ATX, Mini-ITX
  Kasa Boyutları (Dahili)214 x 388 x 490 mm (G x Y x D)
  Kasa Boyutları (Genel)220 x 447 x 510 mm (G x Y x D)
  3.5" Sürücü Bölmeleri2 Adet
  2.5" Sürücü Bölmeleri5 Adet
  Genişleme Yuvası PCI-E8 Adet
  GPU Boşluğu380 mm'ye kadar GPU'ları destekler
  CPU Soğutucu Boşluğu165 mm'ye kadar CPU soğutucusunu destekler
  Fanlar ve Fan YuvalarıÖn Panel    : 3x 120mm Fixed RGB LED'li fan
  Arka Panel : 1x 120mm Fixed RGB LED'li fan
  Üst Panel   : 2x 120/140mm Fan yuvası
  PSU Üstü  : 2x 120mm Fan yuvası
  Sıvı Soğutucu DesteğiÖn Panel    : 120/240/280/360mm sıvı soğutma desteği
  (Radyatör kalınlığı 32mm'den fazla olan sıvı soğutcuların yerleştirilmesi için HDD braketi çıkartılmalıdır)

  Arka Panel : 120mm sıvı soğutma desteği
  Üst Panel   : 120/240/280mm sıvı soğutma desteği
  (56mm kalınlığına kadar sıvı soğutma desteği)
  G/Ç Bağlantı Noktaları1x USB3.0 | 2x USB2.0 | HD Audio
  Güç Kaynağı DesteğiATX PSU (175 mm'ye kadar)
  Diğer Özellikler
  Stok KoduDKCHGUARDIAN580
  MarkaDARK
  Stok DurumuVar
  8697939954300