GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  • Tüm Kategoriler

      Dell 407-10941 10 Km 1310nm 10 GBE LR SFP+ Modül

      Görsel 1
      Para_Puan : 73.920
      Fiyat:
      8.722,56 TL
      Havale / EFT:
      8.504,50 TL
      1

      Dell 407-10941 10 Km 1310nm 10 GBE LR SFP+ Modül

       

      Dell - Networking Transceiver Sfp+ 10gbe Lr 1310nm Wavelangth 10km Reach (407-10941).

      Key Features :

      • Device Type : Sfp+ Transceiver Module
      • Form Factor : Plug-in Module

        Networking :
      • Connectivity Technology : Wired
      • Cabling Type : 10gbase-lr
      • Data Link Protocol : 10 Gigabit Ethernet
      • Data Transfer Rate : 10 Gbps
      • Optical Wave Length : 1310 Nm
      • Max Transfer Distance : 6.2 Miles

        Expansion / Connectivity :
      • Interfaces : 1 X Ethernet 10gbase-lr - Lc Single Mode X 2
       
      Diğer Özellikler
      Stok Kodu407-10941
      MarkaDELL
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      0000210194756
      GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi +90 850 241 82 56
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
      GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
      Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
      Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
           

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.