Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Digitus DK-2511-03 3 Mt ST-ST 50/125 Duplex Multimode Fiber Patch Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 3.187
    Fiyat:
    382,40 TL
    Havale / EFT:
    370,16 TL
    71,38 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Digitus ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, Duplex, 50/125

    • ST / ST Konnektör
    • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
    • Multimode
    • Duplex
    • I-VH 2G50/125µ
    • Halogen free kablo
    • 50/125µm fiber
    • Fiber class OM 2
    • Kablo çapı 3mm
    • 1 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün
    Diğer Özellikler
    Stok KoduDK-2511-03
    MarkaASSMANN
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4016032248064

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.