Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Digitus DK-25112-02 2 Mt ST/UPC 50/125 OM2 Pigtail Semi Tight Buffer Kablo (12 li Paket)

    Görsel 1
    Para_Puan : 8.216
    Fiyat:
    985,97 TL
    Havale / EFT:
    954,42 TL
    184,05 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

    Digitus ST/UPC Fiber PigTail, Semi Tight Buffer, 50/125 µ DIN IEC 304 renk kodlu, multimode, uzunluk 2 metre, Class OM2, (12 li Paket)

    • Simplex OM 2 50/125µ
    • 2 metre
    • Semi-tight buffer
    • Kablo tipi: 50/125 MM Color Pigtail
    • Konnektör Tipi: ST
    • Ambalaj: 12'li
    Diğer Özellikler
    Stok KoduDK-25112-02-12
    MarkaASSMANN
    Stok DurumuVar
    4016032254225

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.