GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  • Tüm Kategoriler

      Digitus DK-25112-02 2 Mt ST/UPC 50/125 OM2 Pigtail Semi Tight Buffer Kablo

      Görsel 1
      Para_Puan : 376
      Fiyat:
      44,31 TL
      Havale / EFT:
      43,20 TL
      1

      Digitus ST/UPC Fiber PigTail, Semi Tight Buffer, 50/125 µ DIN IEC 304 renk kodlu, multimode, uzunluk 2 metre, Class OM2, birim fiyatıdır.  

      • Simplex OM 2 50/125µ
      • 2 metre
      • Semi-tight buffer
      • Kablo tipi: 50/125 MM Color Pigtail
      • Konnektör Tipi: ST
      • Ambalaj: 12'li
      Diğer Özellikler
      Stok KoduDK-25112-02
      MarkaASSMANN
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      4016032254225
      GENAY BİLGİSAYAR HESABIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM
      Üye Ol Site Kullanım Şartları Fidanlık Mahallesi Ataç-1 Sokak 20/5 Kızılay
      Üye Girişi Ön Bilgilendirme Formu Çankaya/ANKARA
      Üyelik Bilgilerim Üyelik Sözleşmesi +90 850 241 82 56
      Siparişlerim Mesafeli Satış Sözleşmesi 0533 068 54 30 - 533 068 54 28
      Kıyaslama Lİstem Gizlilik Ve Güvenlik Politikası info@genaybilgisayar.com
      GENAY BİLGİYSAR REKLAM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Alışveriş Listem İptal Ve İade Koşulları
      TURZ.İNŞ.GID.SANAY. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Puanlarım Garanti Şartları
      Hakkımızda Stok Alarm Listem Ödeme Ve Teslimat
      Banka Hesap Numaraları Bildirimlerim Kişisel Verilerin Korunması
           

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.