Alışveriş Sepetim
    33,4
    37,5

    Digitus DK-2512-02 2 Mt ST-SC 50/125 Duplex Multimode Fiber Patch Kablo

    Görsel 1
    Para_Puan : 2.644
    Fiyat:
    317,31 TL
    Havale / EFT:
    307,16 TL
    59,23 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Digitus ST-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125

     
    • ST / SC Konnektör
    • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
    • Multimode
    • Duplex
    • I-VH 2G50/125µ
    • Halogen free kablo
    • 50/125µm fiber
    • Fiber class OM 2
    • Kablo çapı 3mm
    • 1 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün
    Diğer Özellikler
    Stok KoduDK-2512-02
    MarkaASSMANN
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    4016032248613

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.